FAU

Som medlem av FAU kan du:

  • bli godt kjent med skolens virksomhet
  • bli kjent med skolens ledelse
  • bli kjent med andre foreldre
  • bidra til kvalitetsutvikling av skolen
  • bidra til en bedre skolehverdag for elevene

FAU ved Haugenstua skole 2017-2018:

 

Navn

E-post

Leder

Kristine Torgersen

 

kristine-malin2005@hotmail.com

 

Nestleder

Ismahan A. Adan

 

ismahan.ahmedadan@gmail.com

 

Sekretær

Shagofta Nazir Butt

 

Shagofta.butt@hotmail.com

 

Kasserer

Jacob Fuseini Kofi Isaka

 

jacobsaka@hotmail.com

 

 

 

 

1A

Kamran Hussain

Anders Källqvist

kamhus667@gmail.com

andersjan62@gmail.com

1B

Nader Alhaj

Jane Tumusiime

nader.alhaj@gmail.com

musosamy@yahoo.com

2A

Rahma Ahmed

Shabina Kosar

rahma_91@live.no

shabina.kosar@yahoo.com

 

2B

Osman Mohammed

Yvonne Lificura

kilas90@hotmail.com

 

3A

Assiye Demirci

Israr Khan

 

assiyede_@hotmail.com

israrkhan1@hotmail.com

 

3B

Beate Aas Kristiansen

Ismahan A. Adan

 

beate@aasmail.org

ismahan.ahmedadan@gmail.com

 

4A

Bukurije Jusufi

 

rufije@live.be

 

4B

Iqbal, Naveela

Ahmed, Jahangir

navilaiqbal@gmail.com

jahangir@hotmail.no

5A

Saima Khan

Nasreen Soofi

Saiima-khan@hotmail.com

nasreen-tufail@hotmail.com

 

5B

Saadia Din

Melissa Bas

fatahmuhammad@hotmail.com

cimbom1510@hotmail.com

 

6A

 Sevjdul Kocacenk

sfenksk@hotmail.com

6B

Alhagie Touray

Nisreen Abbas

alhagi@online.no

fatemohammed47@gmail.com

7A

Perihan Buga

Tahir Shahbaz

 

perihan_buga@yahoo.no

tsk786tsk@gmail.com

7B

Saima Khan

Kristine Torgersen

 

Saiima-khan@hotmail.com

kristine-malin2005@hotmail.com

 

8A

Luljeta Ljumani

Muruganandan Shanmukanathan

 

eduskum@hotmail.com

muruganandan.shanmukanathan47@gmail.com

 

8B

Rhali Samoah

Anette Myklebust

rhali@mailcity.com

myklebust1@gmail.com

 

8C

Kari-Lene Sunde

Safia Omar

andsveum@online.no

safiyam_950@hotmail.com

 

9A

Shagofta Nazir Butt

Karianne Lundsbakken

Tasintha Sivanendran

Shagofta.butt@hotmail.com

Karianne.lang@gmail.com

psjasi@yahoo.no

9B

Heidi Landre Machaca

Helen Fagerli Oomen

Heidi.landre@getmail.no

helen@piprograms.com

 

9C

Natalia Ban

 

natalijaban@hotmail.com

 

10A

Aftab Afsar Khan

hhm-aftab@hotmail.com

 

10B

Rubina Nabi

Steinar Aune

nabir78@gmail.com

steiaune@online.no

10C

Lena Wikstrøm

Nowrooz Vaisi

 

l.wikstrom@hotmail.com

vaisi_68@hotmail.com

 

 

10D

Tahira Yasmin

Hilde Ruud

 

t_yasmin@hotmail.com

10E

Steiro, Trude Merete

Erik Martin Bjørnstad

trudesteiro@yahoo.no

erikmb70@hotmail.com