FAU

Som medlem av FAU kan du:

  • bli godt kjent med skolens virksomhet
  • bli kjent med skolens ledelse
  • bli kjent med andre foreldre
  • bidra til kvalitetsutvikling av skolen
  • bidra til en bedre skolehverdag for elevene

FAU ved Haugenstua skole 2016-2017

Gruppe

Navn

e-post

1A

Remzi Acar

Abdirahan Musse

remzi@alphaelektro.no

abdirahman882@hotmail.com

 

1B

 

Muqa, Sevdije

Osman Mohammed

sevdijeb@hotmail.com

kilas90@hotmail.com

2A

Maria Thi My Nguyen

 

myttng05@gmail.com

 

2B

Beate Aas Kristiansen   SEKRETÆR

Ismahan A. Adan

 

beate@aasmail.org

 

fancy_face88@hotmail.com

 

3A

    

Serkan Arslan

Hassan El Messaoudi

sarslan013@hotmail.com

kamar-25@live.no

3B

Jan Lundborg

Bojan Savicic

Jan.luneborg@gmail.com

bsavicic@online.no

 

4A

    

Saima Khan

Nasreen Soofi

Saiima-khan@hotmail.com

nasreen-tufail@hotmail.com

 

4B

Saadia Din

Melissa Bas

fatahmuhammad@hotmail.com

cimbom1510@hotmail.com

 

5A

Tahir Iftikhar

Rajmonda Kelmendi

Tahir9092@gmail.com

rajmonda@macpaint.no

5B

Kashif Irfan

Mariam Sadio Sidibe

Kashifirfan786@hotmail.no

massid@online.no

 

6A

Salifu Imoro

Bushra Abbas

salifu@online.no

bushra.musheen@husbanken.no

 

6B

Nakulan Muthiah

nakulan@online.no

7A

Syed Nadeem Abbas

Emine Bagci

nshah@netcom.no

eminebagci80@hotmail.com

 

7B

Nabia Derras

Naeema Ahmad

Na_la2@hotmail.com

naeemadin@hotmail.com

 

8A

Shagofta Nazir Butt

Martina Beric

Shagofta.butt@hotmail.com

martina_beric@yahoo.com

 

8B

Heidi Landre Machaca

Helen Fagerli Oomen

Heidi.landre@getmail.no

helen@piprograms.com

 

8C

Natalia Ban

Tor Ingar Martinsen

natalijaban@hotmail.com

t-marth@online.no

9A

Jacob Fuseini Kofi Isaka KASSERER

Aftab Afsar Khan

jacobsaka@hotmail.com

hhm-aftab@hotmail.com

 

9B

    

Line Westersø

Leyla Algunerhan LEDER

line@westerso.no

algunerhan@yahoo.no

 

9C

Lena Wikstrøm

Anette Myklebust

l.wikstrom@hotmail.com

myklebust@gmail.com

 

9D

Shukri Ali Suleyman

Sissel Falkehaugen

Shukri804@hotmail.com

s-falk@online.no

 

9E

Linda Syversen

Linda.syversen@nordialog.no

 

10A

Zahida Parveen

Amina Iftikhar

Zahidaparveen31@yahoo.com

Amina_iftikhar96@hotmail.com

 

10B

Hilde Teigen Andås

Logathas Pathmanathan

hildeta@hotmail.com

logathaspathmanathan@gmail.com

 

10C

Sissel Vollan  NESTLEDER

Jennifer Fresnedi

sissvoll@frisurf.no

jennifer.fresnedi@gmail.com

 

10D

Indira Secic

dsecic@online.no