Ledelse og ansatte

Tone NordstrømRektor

Tone S. Nordstrøm
tone.nordstrom@ude.oslo.kommune.no
23344450

 

 

 

Håkon LøvollAssisterende rektor (10. trinn)

Håkon Løvoll
hakon.lovoll@ude.oslo.kommune.no
23344450

 

 

 

 Chalak MarufiUndervisningsinspektør (8.- 9. trinn)

 Chalak Marufi
 chalak.marufi@ude.oslo.kommune.no
23344450

 

 

Nina StrømUndervisningsinspektør (5.-7. trinn)

Nina Strøm 
nina.strom@ude.oslo.kommune.no
23344450

 

 

 

Hege E. BjerkeUndervisningsinspektør (1.-4. trinn, AKS, mottaksklassen)

Hege E. Bjerke
hege.bjerke@ude.oslo.kommune.no
23344450

 

 

 

Vivian DyrliKontorfullmektig

Vivian Dyrli
vivian.dyrli@ude.oslo.kommune.no
23344450

 

 

 

Line WestersøKontorfullmektig

Line Westersø
line.westerso@ude.oslo.kommune.no
23344450

 

 

 

Kine Bratsberg BlankvandsbråtenMiljøarbeider

Kine Bratsberg Blankvandsbråten
kine.blankvandsbraten@osloskolen.no
23344450 

 

 

 

Hilde SolbjørSosiallærer

Hilde Solbjør
hilde.solbjor@ude.oslo.kommune.no
23344450

 

 

 

Ivar Lukkedal
Sosiallærer

Ivar Lukkedal
ivar.lukkedal@ude.oslo.kommune.no
23344450

 

 

Pål Erik Trodal Rådgiver

Pål Erik Trodal
palerik.trodal@ude.oslo.kommune.no
23344450

 

 


Tone VangenLæringssenter

Tone Vangen
tone.vangen@osloskolen.no
23344450

 

 

 

Birgit NedrebergAKS-koordinator

Birgit Mikalsen Nedreberg
birgit.nedreberg@ude.oslo.kommune.no
90545863